Провайдер Датагруп

Інформація про провайдера Датагруп

Заявка на підключення


Більш детально дізнатися за тарифні плани можливо за посиланням «Датагруп тарифні плани»

Датагруп – корпоративно орієнтована компанія, яка на даний момент є лідером в постачанні супутникового зв’язку в Україні та багатьох країнах СНД. Окрім цього провайдер надає послуги с підключення до високошвидкісного інтернету та цифрового телефонного зв’язку.

Торгова марка Датагруп бере свій початок з далекого 2000 року, коли був створений оператор передачі даних «Датаком». І вже наступного 2001 року з’явився супутниковий оператор зв’язку «Датасат».

Провайдер надає послуги в таких містах:

2003 рік – відбулося об’єднання «Датаком»і «Датасат»в одну торгову марку «Датагруп», яка одразу почала політику завоювання ринку. 2004 рік – розширення покриття компанії на 7 міст. У цьому ж році об’єм продажів зростає у два з половиною рази. 2005-2006 роки — Об’єм продажів на цей час зріс ще у два рази. Підключена 3000 VSAT станція. Датагруп — єдиний оператор в СНД, який зумів об’єднати усі види технологій транспортної передачі даних. 2007 рік – розширена географія послуг ще на 10 міст. 2008 – 2009 роки – компанія готує базу для TRIPLE PLAY послуг. Пропускна спроможність була розширена 41 Гбіт/с. 2012 – була побудована перша в Україні трансконтинентальна магістраль Європа-Азія.  Введення в експлуатацію найбільшої в СНД і Східній Європі мережі супутникового зв’язку. 2013 – був підписаний контракт з компанією Воля, за яким було надано ОТТ сервіс. 2014 – Відкрито представництво в Китаї на базі «Українського дому». 2015 — «Датагруп» займає третє місце в рейтингу як найбільший дата-центр України. Мережа компанії вже нараховує двадцять сім міст України. На даний момент компанія продовжує стрімко розвиватися, опановуючи нові горизонти інтернет-індустрії. Багато великих компаній обрали  Датагруп в якості провайдера в першу чергу завдяки надійності.
Заявка на підключення