Провайдер Київстар

Інформація про провайдера Київстар

Заявка на підключення


Більш детально дізнатися за тарифні плани можливо за посиланням «Київстар тарифні плани»

«Київстар» чи не найбільша телекомунікаційна система на сучасному українському ринку цифрової продукції. Компанія посідає чільне місце лідера серед національних операторів мобільного зв’язку та вважається одним із найпоширеніших провайдерів. Компанія надає послуги мобільного зв’язку, мобільного та домашнього Інтернету.
Заснована Ігорем Литовченко понад двадцять років назад, а саме у 1994 році, компанія стрімко розширилась і на теперішній час має представництва у кожному місті України. Крім цього, приблизно 30 тисяч українських сіл, берегові лінії, траси регіонального та загальнонаціонального масштабу також мають покриття мережі «Київстар». Загалом, на стан грудня 2017 року, понад 26 мільйонів користувачів обрали цю фірму, що каже про високий рівень народної довіри.
Компанія надає послуги інтернету більш ніж в сорока містах, перечень котрих наведений нижче:

1994 рік вважається роком заснування компанії, яка тоді ще мала назву «Bridge».
З грудня 1997 компанія почала надавати послуги мобільного зв’язку, а 1998-го року «Київстар» першим на теренах України запропонував послуги SMS повідомлень.
У 2000-му році «Київстар» став піонером у світі мобільного Інтернету за новаторською технологією WAP. Монополія на ринку передових технологій призвела до збільшення кількості абонентів, і вже у 2001 році «Київстар» стає безумовним лідером за кількістю споживачів.
Восени 2003-го компанія виходить на європейський рівень та отримує премію «Євромаркет». Крім того, її визнано най динамічнішою серед українських компаній сучасності.
«Київстар» увійшов у список найбільших компаній Центральної та Східної Європи, що мало позитивний вплив на розвиток організації на міжнародному ринку.
У 2014 році право керувати відомим провайдером на себе прийняв Петро Чернишов, який залишається його лідером дотепер.
У квітні 2015-го року компанією було запущено Інтернет у форматі 3G, а три роки потому – у квітні 2018-го «Київстар» оголосив про запуск 4G формату на території двадцяти міст України.
Залишаючись передовим Інтернет-провайдером, «Київстар» готує ще чимало сюрпризів для своїх користувачів.