Провайдер Тріолан

Інформація про провайдера Тріолан

Заявка на підключення


Більш детально дізнатися за тарифні плани можливо за посиланням «Тріолан тарифні плани»

Тріолан одна з найбільших телекомунікаційних мереж, яка постійно розвивається. Старт компанії прийшовся на 2008 рік і вже згодом вона почала розширювати спектр послуг і завойовувати репутацію лідера ринку. Оптоволоконні лінії – ось чим користується провайдер при підключенні до телекомунікаційних мереж.

Провайдер надає послуги в таких містах:

Якщо Ви станете абонентом компанії, то зможете отримати доступ до локальних мереж, надшвидкісного Інтернету (обмеження для трафіку та швидкості – скасовано). Також ви отримаєте якісне телебачення як в аналоговому, так і в цифровому форматі – не обмежуйте себе у підключених телевізійних пристроях.

Для комфорту абонентів у компанії існує ціла команда професіоналів. Ви зможете отримати кваліфіковану пораду чи допомогу в будь-який час. Компанія піклується про комфорт абонентів – служба сервісу та підключень досить оперативно реагує на скарги та питання абонентів.

Ще однією неабиякою деталлю є можливість обрати для сплати зручний спосіб – термінал, банк, а також власні пункти приймання платежів.

Крім всього вище наведеного «Тріолан» надає у використання користувацькі системи відеоспостереження («TriolanДозор»), а також системи керування доступом до під’їздів багатоквартирних будинків («ТriolanСім-Сім»).

За станом на кінець 2016 року Тріолан є четвертим за кількістю абонентів в Україні.